کانال یوتیوب پرشیالرن کانال یوتیوب پرشیالرن

درباره ما

خط مشی ما در پرشیالرن ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ممکن است تا از این طریق بتوانیم رضایت مشتریان خود را فراهم سازیم. مشاوره پرورش گل های زینتی تخصص ما به خصوص در زمینه ی پرورش گل ارکیده فالانوپسیس و گل لیلیوم اورینتال می باشد و همچنین از دیگر خدمات ما فروش کودهای شیمیایی مناسب برای کشاورزی و ابزارآلات باغبانی و همچنین تولید و فروش جعبه های باغبانی می باشد.

ما در پرشیالرن با دارا بودن تیمی متخصص و سابقه ای درخشان در زمینه پرورش گل های زینتی، آماده سازی طرح توجیهی گلخانه، مشاوره جهت واردات نهاده های کشاورزی، مشاوره جهت صادرات گل به خارج از کشور و بازاریابی جهت فروش محصولات گلخانه ای آماده خدمت گذاری برای شما عزیزان هستیم.

هدف ما از ایجاد این وب سایت، پاسخگویی به نیاز کاربران و به خصوص پرورش دهندگان گل های زینتی در راستای ارتقای تولید ملی، در حوزه های مربوط به دنیای کاشت و پرورش گیاهان و گل ها می باشد.

همچنین ما سعی می کنیم در بخش وبلاگ و مطالب آموزشی، مقالاتی را ارسال کنیم که نیازهای تمامی افراد چه متخصص و چه غیر متخصص را برطرف کنیم و پست ها به صورتی نباشد که عده ای خاص تنها از آن استفاده ببرند.

پرشیالرن هدف های فراوانی دارد که در طول زمان به تعدادی از آنها رسیده و سعی می کند که به باقی اهداف خود از جمله رقابت با سایت های جهانی و بین المللی در زمینه پرورش گل های زینتی برسد.

در این مسیر ما نیاز به یاری شما داریم و از شما می خواهیم که با ما همکاری داشته باشید. باعث افتخار ماست که در این راه بعد از خداوند، یار و یاور ما باشید.

 

خدمات و محصولات پرشیالرن

  1. تولید و فروش جعبه باغبانی در فروشگاه آنلاین پرشیالرن
  2. فروش ابزارآلات و کودهای شیمیایی مناسب برای باغبانی و کشاورزی
  3. ارائه مشاوره جهت پرورش گل های ارکیده فالانوپسیس و لیلیوم اورینتال
  4. مشاوره جهت کشت گل لیلیوم اورینتال و گل ارکیده فالانوپسیس
  5. تدوین طرح توجیهی گلخانه ی برای گل لیلیوم اورینتال و گل ارکیده فالانوپسیس
  6. مشاوره جهت واردات پیاز گل لیلیوم اورینتال و پایه گل ارکیده فالانوپسیس برای کاشت و تجارت.
  7. مشاوره جهت صادرات گل لیلیوم اورینتال و گل ارکیده فالانوپسیس به خارج از کشور.
  8. بازاریابی جهت فروش گل لیلیوم اورینتال و گل ارکیده فالانوپسیس.

جهت ارائه تجربه کاربری بهتر Cookie های شما را ذخیره می کنیم. در صورتی که مایل هستید دکمه "موافقم" را انتخاب نمایید. موافقم ادامه

Privacy & Cookies Policy