کانال یوتیوب پرشیالرن کانال یوتیوب پرشیالرن

ویدئوهای آموزشی نگهداری گل ها و گیاهان (گیاهان آپارتمانی)

نگهداری از گل ها و گیاهان مخصوصا گیاهان آپارتمانی نظیر کاکتوس، زاموفیلیا، فیکوس، سانسوریا، آگلونما، ارکیده، بونسای، شفلرا و … یکی از کارهای بسیار لذت بخش برای صرف وقت برای ما است. زمانی که گیاه شما جوانه می زند، گل می دهد، زیباتر می شود و یا یک شکل شگفت انگیز از ظاهر خود نشان می دهد باعث ایجاد شادی و سرزندگی در شما می شود. اما از سویی دیگر اگر برگ های آن زرد شود، دچار قارچ شود، پژمرده یا شل شود و یا گل هایش بریزد باعث غم زدگی و ناراحتی تان می شود.

همچنین اگر شما توانایی نگهداری و مراقبت از گیاه خود را داشته باشید، دیگر نگرانی از بابت خرید آن یا ترک کردن آن برای کل روز ندارید زیرا می دانید این موجود زنده زیبا چه زمانی به آب نیاز دارد، چه مواد غذایی برای تغذیه می خواهد، چقدر نور برای رشد و آسیب ندیدن آن کافی است و … .

آموزش صحیح نگهداری از گل ها و گیاهان بسیار مهم است چون ممکن است شما از افرادی مختلف از فروشنده گل گرفته تا دوست صمیمی خود، آموزش هایی درباره چگونگی آبیاری گیاه، تمیز نمودن سطح برگ گیاه، تعویض گلدان و خاک و دیگر موارد بشنوید اما تمامی این موارد برای گیاه شما کافی نبوده و سلامت گیاه شما دچار مشکل گردد. پس آموزش صحیح برای چگونگی رفتار با گیاه بسیار مهم است.

ما در سایت پرشیالرن پس از صرف هزاران ساعت جهت جمع آوری و نگارش مقالات آموزش نگهداری گل ها و گیاهان تصمیم به ارائه آموزش های ویدئویی گرفتیم تا شما عزیزان بتوانید حتی پیش از زمان خرید انواع گل ها و گیاهان و پس از آن، نکات مربوط به هر گیاه را یاد گرفته و بهترین تصمیمات را در ارتباط با گیاه خود بگیرید.

آموزش های ویدئویی پرشیالرن جهت استفاده راحت شما کاربران عزیز در بخش های چند دقیقه ای تهیه و منتشر می گردد و شما می توانید بخش های مورد نیاز برای گیاه خود را ملاحظه نمایید. اگرچه که پیشنهاد ما به شما، بررسی چندین باره و نگارش نکات مهم توسط شما می باشد که بهترین نتیجه و برنامه ریزی را جهت مراقب و نگهداری و صحیح گیاهان خود داشته باشید.

ویدئو های آموزش نگهداری گل ارکیده

جهت ارائه تجربه کاربری بهتر Cookie های شما را ذخیره می کنیم. در صورتی که مایل هستید دکمه "موافقم" را انتخاب نمایید. موافقم ادامه

Privacy & Cookies Policy